• +90 535 954 93 99

Aslantaş Group Yakıt Şamandıraları

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
209 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Kubilay Aslantaş
  • ADRES: Cevizli Mahallesi, Sadakat Sokak, No:6
  • TELEFON: 0 (216) 306 9182
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Kurulduğu 1992 yılından beri Türk Otomotiv Sanayinin önde gelen üreticilerine yakıt depo şamandırası sağlayan bir otomotiv yan sanayi kuruluşudur. Kurulduğu günden bu yana giderek yükselen kalitemiz sayesinde edindiğimiz itibar, yakıt depo şamandırası ile “ASLANTAŞ” isminin özdeşleşmesini sağlamıştır.

Firma çalışanları için gurur ve motivasyon kaynağı olan bu itibarımız, tescilli “ASLANTAŞ” markası altında sahip olduğumuz marka tescil belgemiz ile, ana sanayi firmaları nezdinde de kabul görmüş ve bunun sonucu olarak “ASLANTAŞ” isminin tek üretici olarak tercih edilmesini sağlamıştır.

Yetişmiş personel ile üretim yapan firmamızın yıllık 100.000 adetlik kapasiteye sahiptir. Küçük düzenlemelerle bunu arttırma yeteneğimizin olması bizi yeni pazarlar aramaya sevk etmiştir. Bu çalışmalarımız neticesinde İhracatımız toplam üretimimizin % 60 una ulaşmış, marka olarak değeri artmış ve daha da artacaktır. 27 yıldan bu yana Türk Otomotiv Sanayine gururla hizmet veren firmamız, koyduğu hedefler doğrultusunda geleceğe güven ve umutla bakmaktadır.

Başlıca Çalıştığımız Firmalar: Tofaş AŞ., Uzel AŞ., Takosan Oto Gösterge AŞ., Global Grup, Çelik Motor AŞ.

Fuel Float, Seviye Ölçüm Cihazları, Depo Yakıt Şamandıra, Elektronik Yakıt Şamandırası.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
WhatsApp chat