• +90 535 954 93 99
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
173 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Berk BAL
  • ADRES: Kars Oto Cam Adres Yenişehir Mahallesi No:49, 36000 Merkez / Kars Telefon 0 (474) 223 49 16 ail [email protected] HÜSEYİN BAL–SERVİS Kars Oto Cam Adres Merkez Mah, Faikbey Cd. No:175, 36000 Merkez / Kars
  • TELEFON: +90 (474) 223 49 16
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 20:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 20:00
SERVİS YERLERİ KARS

FİRMA HAKKINDA

1990 Yılından beri gece gündüz müşterilerimizin tüm lastik ihtiyaçlarını,
dürüstlük ve güven ilkelerini kendimize yön olarak seçtik ve sonuç olarak
Kars’ın en büyük  oto lastik marketi olmaya devam ediyoruz.

HİZMETLERİMİZ

-Lastik Satış ve Tamir
Aracıma uygun lastik hangisi?
Araç üreticisinin önerdiği ebat veya ebatlar dahilinde lastik ebatına karar vermek gerekir. Hem mevsime uygun hem de yolun özelliğine göre doğru lastiği seçmek gerekmektedir. Sıcaklığın ortalamada 7°’nin altına indiği aylarda kış lastiği, üstünde kaldığı aylarda ise yaz lastiği kullanımı önerilmektedir. Aracınızı yüksek performanslı mı kullanıyorsunuz, konfora mı önem veriyorsunuz, yakıt verimliliği her şeyden önce mi, yoksa bunların hepsinden veya birkaçından biraz mı? Balastik şubelerinde uzman personelimiz aracınız ve sizin için en doğru lastik alternatifini sunabiliriz.

-Rot ve Ön Düzen Ayarı
Rot Ayarı Nedir?
Tekerlekler arasındaki açının ve uzaklıkların birbirine eşit olmasıdır. Eğer araçta rot ayarı bozukluğu varsa bu durumda araç yolda giderken sağa sola çekebilir ve hatta ileri derecede rot ayarı bozulmuş olan araçlar savrulabilirler de. Ayrıca rot ayarı bozuk olan araçların tekerlek dişlileri sıyrılır ve tekerlek çok daha çabuk eskir. Dönüş esnasında tekerleklerden ses gelmeye başlar. Direksiyonun doğrultusu ile tekerleklerin doğrultusu arasında fark bulunması da rot ayarının bozukluğunun sonucudur.

-Balans Ayarı
Neden Önemli?
Lastiklerin dengede kalmasını sağlayarak sürüş güvenliği ve sürüş konforu sağlamaktır. Balans ayarı sırasında lastiğin her iki tarafının ağırlığı eşitlenir ve lastikler sürüş sırasında dengede kalır. Bu sayede titreşimlerin önüne geçilmiş olur, lastiğin düzensiz aşınması önlenir, iyi bir yol tutuşu ve sürüş konforu sağlanır.
Direksiyonda ya da sürücü koltuğunda titreşim olduğunda veya lastiklerinizde düzensiz aşınma varsa lastiklerinizin balans ayarı bozulmuş demektir.

-Jant Düzeltme

Neden Önemli?
Jant Düzeltme Makinası ısıtılmış bir jantın üzerinde çekme / itme tekniği kullanarak çalışan bir sistemdir. Bu teknik jant düzeltme işleminde yıllardır en çok kullanılan ve tavsiye edilen yöntemdir. Isıtma işlemi olmadan eğrilmiş jantın, ivme kazanmış yani dönen tekerleklerin sıkıştırılarak düzeltilmesini veyahut bağımsız hidrolik aparatlar ile yapılan düzelme işlemlerini tavsiye etmiyoruz. Bir takım kişiler ısıtma işlemi olmadığı için bu yöntemin daha iyi ve geçerli bir yöntem olduğunu söyleyebilirler. Metalin yapısını değiştirecek derecede ısı verilmediği sürece, ısıtmanın janta hiçbir zararı olmamaktadır. Fakat soğut düzeltmede metalin kırılma veya çatlama riski vardır.

-Lastik Oteli

Lastik oteli nedir?
Lastik oteli, kış veya yaz lastiklerinizin, bir sonraki mevsime kadar saklanmasını ve teknik gereksinimlere uygun olarak korunmasını sağlayan bir depolama hizmetidir.

Lastikler nasıl saklanır?
Lastik saklama koşulları için balastik en iyi depolama hizmetini garanti eder. Lastikler için en iyi ortam; ışıksız, kuru ve serin bir ortamdır. Balastik lastik saklama hizmetini teknik gereksinimlere uygun bir binada sunar.

-Akü Test ve Değişimi

-Oto Cam Servisi
Firmamız tüm Türkiyeye hizmet vermektedir.Hüseyin BAL Koll. Şti. bünyesi altında, Başaranlar Oto Cam adı altında kurulan firmamız kalıcı hizmetler vermeyi kendine hedef olarak belirlemiştir. Yeni teknolojiye sahip donanımımız ile siz sayın müşterilerimize daima uygun fiyat ve kaliteli hizmet sunmayı amaç edindik.
Müşteri memnuniyetini her zaman kendisi için hedef edinen Başaranlar Oto Cam yaptığı tüm işlerde garanti ve güvence vererek, bundan sonraki faaliyet hayatında da edinmiş olduğu tecrübeli ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler vermeye devam edecektir. Cam sektöründe geçirdiğimiz 16 yıllık tecrübemiz ile birlikte, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.
38 farklı sigorta firması ile anlaşmalı olarak, kaskonuz ile birlikte aracınızın camlarını değiştiriyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
WhatsApp chat