• +90 535 954 93 99
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
811 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Melda Kuyumcu
  • ADRES: Ortakapı mah. Hakim Ali Rıza Arslan Cad. No:15/B ( Ak Parti bina yanı ) Kars / Merkez
  • TELEFON: 0 (553) 959 6970
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ KARS

FİRMA HAKKINDA

Nrt Harita&Mühendislik harita mühendisliği sektöründe Kars başta olmak üzere Kars ve çevre illerde hizmet vermektedir.Kars harita mühendislik işlerinde öncü olan Nrt Harita&Mühendislik kars firmamız öncelikli olarak müşterilerine mühendislik hizmetlerinde hızlı ve kalıcı çözümler sunmayı hedeflemektedir. Harita mühendisliği Kars ili başta olmak üzere merkez ve tüm ilçelerde kaliteli hizmet anlayışıyla sizlere çözüm sunmaktayız.

Nrt Harita&Mühendislik Kars ailesi olarak Kars ve çevresindeki Aplikasyon işlerinizi firmamız ile kalıcı çözümlere ulaştırabilirsiniz. Kars ve çevresindeki Tevhid işlemlerinizde firmamız ile iletişime geçerek hızlı çözümlere kavuşturabilirsiniz. Yine Kars ve çevresindeki İfraz (parselasyon, ayırma) işlemlerinizde siz değerli müşterilerimizin sorunlarını benimseyerek çözüme kavuşturuyoruz. Kars ve çevresindeki Yolaterk işlemlerinizi çözüme kavuşturmak için bizler profesyonel ekibimizle her zaman olduğu gibi yine sizlerle birlikteyiz. Kars ve çevresindeki İhdas işlemlerinizde ekibimizle birlikte tüm işlemleri titizlikle yaparak sizlere kaliteli çözümler sunuyoruz. Kars ve çevresindeki Enh kamulaştırması işlerinizde Nrt Harita&Mühendislik ekibi hızlı çözümlerle karşınıza çıkıyor. Kars ve çevresindeki Güzergah etüt işlerinizde ve Kamulaştırma dosyası  alanlarındaki işlerinizde hizmet vermekteyiz.

Ayrıca Kars ve çevresindeki Enh etütü işlemlerinizde son model cihazlarımızla hizmet vermekteyiz. Kars ve çevresindeki Deformasyon ölçümü işlerinizde alanında uzman teknik ekibimizle kalıcı çözümler sunuyoruz. Kars ve çevresindeki Kübaj işlemlerinizde pratik ve seri çözümlerle sizlere hizmet vermekteyiz. Kars ve çevresindeki  İmar barışı işlemlerinizde sizleri yormadan uzman kadromuz ile birlikte tüm işlemlerinizi yapıyoruz. Kars ve çevresindeki İdari yoldan tescil işlerinizde Nrt Harita&Mühendislik ailesi olarak sizleri yalnız bırakmıyoruz. Kars ve çevresindeki İmalat haritaları işlerinizde ekibimizle birlikte çalışmalarımızı profesyonel bir şekilde yürütüyoruz. Kars ve çevresindeki Halihazır işlerinde güvenilir çözümlerle sizlere hizmet vermekteyiz.

Nrt Harita&Mühendislik Kars profesyonel teknik ekibimizle sizlere en kolay,en hızlı ve uzun vadeli çözümler sunmaktan mutluluk duyarız. Tüm harita mühendisliği işleriniz ile alakalı olarak detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Kars Merkez ofisimizin dışında Kars Selim ilçesinde danışmanlık ofisi olarak şubemiz bulunmaktadır. Kars ve çevre illerde harita mühendisliği alanındaki tüm işlerinizde hizmet vermekteyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
WhatsApp chat